Autoryzowany dealer Yamaha

Wiadomości Yamahy

4 października 2017

Wiadomość od Yamahy dla łowców okazji

Wraz z 1 października Yamaha przedłuża jesienną akcję promocyjną. Do końca tego miesiąca przy zakupie motocykla jego właściciel otrzyma 2000 zł gratis przeznaczone do wydania na oryginalne akcesoria dedykowane do nowego jednośladu. Alternatywnie klient może wybrać dodatkowe dwa lata gwarancji tożsamej z gwarancją fabryczną. Dzięki temu osoby, które w październiku zdecydują się zakup nowego motocykla, zachowają ochronę gwarancyjną aż do 2021 roku!

Akcja promocyjna działa jeszcze tylko przez 31 dni i kończy się ostatniego dnia października. Obejmuje ona szeroką gamę jednośladów Yamahy, włączając w to najpopularniejszy model marki, czyli MT-07, pożądany MT-10 we wszystkich trzech konfiguracjach, wszechstronne Tracery 700 i 900, FJR1300A, XT1200Z Super tenere czy całą gamę stylowych modeli Sport Heritage. Szczegóły promocji są podane w regulaminie.

Warto jak najszybciej odwiedzić lokalnego dealera i umówić się na jazdę testową oraz na zakup pojazdu. Licznik bije, motocykli ubywa, a promocja kończy się 31 października. Zapraszamy!