Autoryzowany dealer Yamaha

Wiadomości Yamahy

15 września 2017

Polskie Zachwyty Motocyklowe na Mazurach z Anną Jackowską

Spotkajmy się w Siedlisku Morena położnym na półwyspie na Jeziorze Ułówki. Stąd wyruszmy w podróż, po niezwykłych miejscach. Na koniec całego dnia jazdy, blisko dziewiczej natury, wrócimy do Siedliska, aby skorzystać z przyjemnego dla ciała i duszy luksusu, a potem do późnego wieczora siedzieć przy ognisku i chłonąć atmosferę mazurskiej nocy.

Najpiękniejszymi szlakami Mazur i Suwalszczyzny poprowadzi nas Ania Jackowska – Kobieta na Motocyklu. Podróżniczka, przewodnik motocyklowy, laureatka nagrody National Geographic. Odwiedzimy m.in. klimatyczną manufakturę porcelany, poniemieckie śluzy, położoną w sercu Puszczy Boreckiej zagrodę żubrów, niezwykłe mosty w Stańczykach. Spokojnie, bez pośpiechu. „O tej porze roku warto już zwolnić, aby delektować się podróżą i świeżym sandaczem z widokiem na jezioro Śniardwy” – zaprasza Ania.

Atrakcje na trasie to m.in.:
◾Puszcza Borecka – jeden z najpiękniejszych i najbardziej dziewiczych obszarów Mazur, a w niej niezwykła zagroda żubrów.
◾Nakomiady – manufaktura ceramiczna produkująca repliki XIX wiecznych pieców kaflowych.
◾Śluza w Leśniewie – jedna z największych tajemnic Kanału Mazurskiego.
◾Jezioro Śniardwy – największe w Polsce jezioro, najpiękniejszy widok i najsmaczniejsza rybka.
◾Mosty w Stańczykach – najwyższe w Polsce monumentalne mosty.
◾Drogi, bezdroża i piękna przygoda – radość każdego motocyklisty.

Start imprezy: 29 września, zakończenie: 1 października ok. godz. 13.00.

Koszt: 499 PLN, cena zawiera dwa noclegi ze śniadaniem w pokoju dwuosobowym w ośrodku Siedlisko Morena wraz z możliwością korzystania ze strefy SPA; powitalną kolację pierwszego dnia; bilety wstępów do obiektów na trasie, najlepszego na Mazurach sandacza na obiad drugiego dnia; sobotnie ognisko, przygotowanie malowniczych tras, opiekę pilota-przewodnika. Dla osób towarzyszących i rodzin z dziećmi jest przygotowana oferta specjalna.

Kontakt: wyprawa@aniajackowska.pl, tel. 604 755 666.

Szczegóły dostępne w Wydarzeniu na Facebooku:
https://www.facebook.com/events/1422359904526612